Sizlerle teklifimiz hakkında görüşlerinizi almak, aklınızdaki tüm sorularınızı yanıtlamak üzere en geç 24 saat içerisinde iletişime geçeceğiz. Görüşmemizde her türlü ayrıntı hakkında bilgi paylaşacağız. Dilerseniz merak ettiklerinizi cevaplamak için 0850 340 34 25 numaralı hattan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Otomerkezi Hemen Sat Merkezi’nin alım kriterlerine uyan araçlara sunulan teklif 3 gün süresince geçerlidir.

Teklifimiz sonrasında sizi arayacak olan satın alma uzmanımız size en uygun zaman ve yakın lokasyondaki ekspertiz noktası için randevunuzu oluşturacaktır.

Otomerkezi.net bayilerinin olduğu 28 nokta ve Tüm Türkiye’de mobil ekspertiz hizmetimiz bulunmakta.

Aracınızın ruhsatı, yedek anahtarı, muayene evrakı, araç kitapçıkları ve servis bakım kâğıtlarının yanınızda olması gereklidir.

Otomerkezi Hemen Sat Merkezi sisteminden giriş yaptığınız aracınız ekspertiz sonrasında, boya, değişen, hasar kaydı gibi durumları göz önünde bulundurarak, güncel dönem piyasa şartlarına göre nakit alım bedeli, alanında uzman ve deneyimli personel tarafından belirlenir.

Noter satışından sonra araç ödemesi çalışma saatleri içerisinde alıcının hesabına 1 saat içerisinde yatırılır. Araç sahibi dışında başka bir kişinin hesabına ödeme yapılmaz.

Tüm Türkiye’de anlaşmalı olduğumuz bağımsız mobil ekspertiz noktalarında aracınıza ücretsiz ekspertiz yaptırabilirsiniz.

Satış düşündüğünüz aracın, satış bedeli üzerinden kredinizin tamamı ödenerek aracınızın alımını gerçekleştirebiliyoruz.

Yedek anahtar, ruhsat ve araç muayene evrakının yanınızda olması yeterlidir.

Türkiye’de 81 ilde aracınıza ücretsiz ekspertiz yaptırabilirsiniz.

Aracınızı değerledikten sonra 24 saat içerisinde müşteri hizmetleri tarafından sizlerle iletişime geçilecektir. Verilen ön tekliften sonra aracınız için ekpsertiz işlemleri başlatılır, nihai teklifimiz ekpsertiz sonrasında sizlere iletilir.

Anlaşmalı olduğumuz bağımsız ekspertiz firmaları tarafından aracınıza ekspertiz işlemleri yapılır. Dilerseniz ekspertiz raporunu satın alma uzmanı ile birlikte inceleyebilir, ekspertiz aşamasında ilgili uzmandan bilgi alabilirsiniz.

Aracınızın noter işlemlerinin tamamlanmasından sonra 1 saat içerisinde ödemeniz banka hesabınıza yatırılır.

Hayır. Türkiye’nin 81 ilinde bağımsız ekspertiz şirketleri ve mobil ekspertiz hizmeti ile araç alımlarını gerçekleştirebiliyoruz.

Ön teklif aşamasında görüştüğünüz müşteri temsilciniz sizin adınıza, size en yakın lokasyonda ekspertiz randevunuzu oluşturacaktır.

Noter ve ekspertiz noktalarının yoğunluğuna bağlı değişmekle birlikte ortalama iki saat içerisinde para transferiniz dahil tüm işlemleriniz tamamlanmış olur.

Hayır. Ödeme sadece ruhsat sahibinin hesabına yapılmaktadır.

Hayır. Tescil tarihinin üzerinden en az 15 gün geçmesi gerekmektedir.