Hemen Sat Merkezi, kısa bir sürede büyük ivme kazanan ve sektörün ilk ve tek yüzde yüz yerli ve milli sermayeli kurumsal ikinci el şirketi Otomerkezi.net'in teknoloji markasıdır. Otomotiv sektöründe edindiği 40 yıllık deneyim ve bilgi birikimini, yenilikçi ve inovatif bir çözümle birleştiren Otomerkezi.net, Hemen Sat Merkezi markası ile ikinci el araç ticaretinin kolay, hızlı, güvenli ve konforlu bir şekilde gerçekleştirilmesine olanak tanıyor. Hemen Sat Merkezi, Türkiye'nin her noktasındaki müşterilerin, aracını değerinde, en hızlı, en kolay ve en güvenilir şekilde değerlendirmesini taahhüt ederken, sahip olduğu dijital platformda yüksek teknolojili altyapıyı kullanıyor.

İkinci el araç sektöründe, araç satışına hızlı ve kolay çözümler üreten Hemen Sat Merkezi, güven ve şeffaflık unsurlarını ön planda tutarak Otomerkezi.net'in binlerce müşterisine sağladığı müşteri memnuniyetini dijital dünyaya da taşımayı hedefliyor. Aynı zamanda dijital markası Hemen Sat Merkezi ile ülkemiz ikinci el oto sektörünün profesyonelleşmesinde ve kurumsallaşmasında öncü rolünü üstleniyor.

Otomerkezi Otomotiv A.Ş çatısı altında yer alan ve ulusal bir markaya dönüşen Otomerkezi.net, yetkili satıcıları ile Türkiye’nin dört bir köşesinde ikinci el otomobil piyasasını geliştirmeye, müşterilerine güven, yatırımcılarına da kazanç sağlamaya devam etmektedir.

Vizyon

Türkiye'nin her noktasındaki müşterilerin aracını değerinde en hızlı, en kolay ve en güvenilir şekilde değerlendirmesini sağlayan, son teknolojiyi kullanan dijital platform olacak.

Değerlerimiz
  • Güven
  • Müşteri Memnuniyeti
  • Şeffaflık
  • Hızlı ve Kolay Çözüm
  • İnovatif
  • Profesyonellik