Arabam Kaç Para?

*Hemen Sat Merkezi ile sunulan teklifler öngörü niteliğindedir. Otomerkezi alım kriterlerine** uymayan araçları satın almama hakkını muhafaza eder.

**Otomerkezi, Hemen Sat Merkezi hizmeti ile aşağıda kriterlere uymayan araçların satın alma işlemlerini gerçekleştirmez.

  1. 2012 model altı araçlar
  2. 180.000 km üzerindeki araçlar
  3. Tramer kaydı 50.000 TL’yi geçen araçlar
  4. Tavanında boya ya da değişim olan araçlar
  5. Ağır hasar kaydı ya da şasi işlemi olan araçlar
  6. Motor, kaporta ya da şasi modifikasyonuna tabi tutulmuş araçlar
  7. Distribütör çıkışlı olmayan araçlar
  8. Airbag açmış araçlar

Arabam kaç para eder?

Eğer bir araba sahibiyseniz, "arabam ne kadar eder?" sorusunu muhtemelen merak ediyorsunuz. Sahip olduğunuz arabanın gerçek değerini Otomerkezi.net üzerinden öğrenebilirsiniz.

Ücretsiz Fiyatlama ve Ekspertiz

Eğer arabanızı otomerkezi.net üzerinden satmak isterseniz, ücretsiz ekspertiz hizmetinden de faydalanabilirsiniz.

İstediğiniz Kadar Araç Değerleyin

Dilediğiniz kadar aracı gün içinde değerleyebilir, sahip olduğunuz araçların değerini birkaç dakika içinde öğrenebilirsiniz.

Bağımsız Fiyatlama Sadece otomerkezi.net’te

Arabanızın fiyatlaması, otomerkezi.net'in çözüm ortaklarından, bağımsız koşullarda, en iyi fiyatla gerçekleştiriliyor.

Zamandan Tasarruf Edin, 1 Saatte Paranız Hesabınızda

Ücretsiz ekspertiz sonrasında aracınız otomerkezi.net tarafından satın alındıktan sonra sadece 1 saat içinde paranız hesabınıza yatar.

Arabam ne kadar eder?

Arabasını satmak isteyen herkesin aklına gelen ilk soru, aracının değerinin ne kadar olduğu olacaktır. Değişken piyasada, pazarlık payı da düşünüldüğü zaman en son bırakabileceği rakamı bulmak satıcı için doğru karar verilmesi gereken önemli bir noktadır. Doğru rakamı yakalamak tüketici nezdinde ilgi çekecektir. Nakit ihtiyacınıza cevap olabilmesi için, doğru fiyatlama yapmak size hızlı dönüşler sağlayacaktır.

Arabamın değeri nasıl hesaplanır? Arabam kaç para eder?

Araç değerini hesaplamak için, aracınızla aynı özellikteki araçların satış fiyatlarını analiz ederek, orantılı bir değer biçmelisiniz. Mevsimsellik ve piyasa eğimlerini de göz önünde bulundurarak doğru bir fiyatlama yapmalı ya da bir uzmandan yardım almalısınız. Hemen Sat Merkezi, uluslararası data firmaları tarafından, aracınızın noter satış fiyatlarını baz alarak aracınızı fiyatlandırır.

Arabamı Hemen Sat Merkezi’ne Satmanın Avantajları Nelerdir?

İkinci el araç piyasasında 360 derece hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini tescillemiş olan Hemen Sat Merkezi, sektörde uzun yıllardır yer almış olmasının verdiği deneyim ile araç alım satım noktasında faaliyet göstermektedir. 1 saatte para transferi ve ücretsiz ekspertiz hizmeti ile, aracınızın satış işlemlerini sizler için kolay ve hızlı bir hale getirmiştir. Uzman kadro, profesyonel ekip ile satın alma uzmanları ve teknik ekip tarafından incelenen aracınıza, uluslararası data firmaları desteği ile değerinde fiyatlama yapılır.

Arabamı Hemen Sat Merkezi’ne Nasıl Satabilirim?

Aracınızı Hemensatmerkezi.com’da satmak için, Hemen Sat Merkezi web sitesine araç bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girmeniz yeterli olacak. 24 saat içerisinde müşteri temsilcileri size ulaşarak, size en yakın ekspertiz noktasına randevusu oluşturur. Aracınıza size en yakın noktada ücretsiz ekspertiz yapılır. Sonrasında noter satışı ve 1 saatte para transferi gerçekleşir.

Araba Değerini Etkileyen Özellikler

Arabaların değerleri arabanın; marka, model, yaş, kilometre, donanım opsiyonları, tramer kaydı ve ekspertiz bilgisine bağlı olarak artı ya da eksi yönde etkilenmektedir.

»Hasar Oranı

Aracın hasar oranı, model yılına bağlı olarak değerini etkileyen önemli bir faktördür. İkinci el araçlarda hasarla karşılaşmak mümkün olsa da, çok temiz olarak sıfatlandıralacak araçlar da ikinci el pazarında yerini almaktadır. Hasar durumu aracın değer kaybına göre fiyatını artı ya da eksi yönde belirlemektedir.

»Yıpranma Durumu

İkinci el araçlarda kullanıma bağlı olarak  yıpranma olması oldukça mümkün. Koltuklarda gözlemlenen aşınmalar, kaporta ve tamponlarda oluşan çizikler, iç dizaynda oluşan lekeler yıpranma ve hasarın oranına göre fiyata etki eder.

»Aracın Hizmet Geçmişi

İkinci el bir aracın, geçmiş servis kaydı, eksiksiz bakımlara sahip olması aracın değerini olumlu yönde etkiler.

»Renk

Farklı marka model araçlarda bazı renkler revaçta sayılır. Özel üretim sayılabilecek lansman rengi ya da nadir rastlanan opsiyonel renkler aracı değerli kılan bir faktördür.

»Aracın Ekstra Özellikleri

Aracın donanım özelliklerinde fabrika çıkışı sonrası, geri görüş kamerası, multimedya sistemleri, jant, hız sabitleyici gibi ekstralar eklenebilir. Bu da aracın değerini arttırır.

2. El Arabamı Satarken Fiyatını Nasıl Belirlemeliyim?

İkinci el araç satılırken fiyatlama yapmak oldukça önemli ve hassas bir noktadır. Aracın değerine göre fiyatlama yapmak için, donanım özellikleri, kilometre ve ekspertiz bilgisi, yaşı, modeli, markası göz önünde bulundurularak ve piyasada mevcut muadilleri ile de kıyaslanarak bir değer biçilir.

Hemensatmerkezi.com Ekspertiz Garantisi Nedir?

Hemensatmerkezi.com’dan alacağınız her aracın, alanında uzman kişiler tarafından ekspertiz işlemleri tamamlanır. Bu sayede alacağınız ikinci el araçta sürprizle karşılaşmanız söz konusu olmaz. Motor, mekanik, şanzıman ve kaporta kontrollerinden geçen aracın hasar durumu satış danışmanı tarafından eksiksiz bir biçimde aktarılır.

Araç Al-Sat İşlemlerinde Ekspertiz Ücreti Alınıyor Mu?

Hemensatmerkezi.com’dan alacağınız araçların tamamı bağımsız ekspertiz kuruluşları tarafından kontrolden geçmiş ve raporlanmış araçlardır. Ve bunun garantisi size verilmektedir. Fakat yine de bir ekspertize götürmek isterseniz, ücreti tarafınızdan ödenmek koşuluyla dilediğiniz ekspertiz noktasına götürebilirsiniz.

Hemen Sat Merkezi’ne satacağınız araçlar için, sizden ücret talep edilmeksizin; 81 ilde size en yakın bağımsız ekspertiz noktasında ücretsiz ekspertiz işlemleri gerçekleşir. Akabinde satış işlemi ve 1 saatte para transferi ile en hızlı şekilde aracınızı satabilirsiniz.

Aracımı Satarken Hemensatmerkezi.com’un Verdiği Garantiyi Devredebilir Miyim?

Sattığımız ikinci el araçlarda, satın alırken sizin uygun gördüğünüz garanti poliçesi kesilerek, 3 Ay / 5.000 km, 6 Ay / 10.000 km, 1 Yıl / 15.000 km seçenekleri ile aracınız motor ve mekanik garantilenir. Bu garanti ruhsat sahibi ve araca poliçelendiği için, aracınızı satarken yaşanacak ruhsat sahibi değişikliği sebebiyle garanti devre dışı kalacaktır.

Hemen Sat Merkezi’nde Araba Satış İşlemleri Ne Kadar Sürede Tamamlanıyor?

Hemen Sat Merkezi’nde 81 ilde ekspertiz hizmeti ve 1 saatte para transfer ile aracınızı nakite çevirmeniz için 2 saat kadar bir süre yeterli olacaktır. Siz aracınızı satmak isteyin, kalan tüm işlemler uzman kadromuz tarafından tamamlanır. Keyifli sürüşler! :)