Zeliha Bozkurt/ İstanbul

Aracımı satmayı düşünüyordum ve piyasada güvensiz firma çok olduğu için güven problemlerim vardı. Otomerkezi Hemen Sat Merkezi sistemi üzerinden başvurumu yaptım ve aynı gün içerisinde genel merkeze davet edildim. Showrooma girer girmez çalışanların güler yüzü ve ilgili davranışları soru işaretlerimi biraz da olsa gidermişti. Ben kahvemi içerken o sırada aracıma ekspertiz yapıldı, ekspertiz raporunu birlikte inceledikten sonra nihai fiyatta anlaştık ve notere gittik. Noter satışından hemen sonra, henüz bayiye dönmeden para transferi gerçekleşmişti. Benim gibi güven problemi yaşayanların ilk adresi olabilir Otomerkezi. Sürecin en başından sonuna emeği geçen tüm çalışanlara teşekkürlerimi sunuyorum.

Ali Demirel / Adana

Acil nakit ihtiyacım vardı, aracımın üzerinde rehin olduğu için satmakta güçlük çekiyordum. Araştırma yaparken, Otomerkezi Hemen Sat Merkezi uygulaması gördüm ve başvuru yaptım. Çok kısa sürede tarafıma dönüş sağlandı, çağrı merkezi ile detaylı görüştükten sonra Adana’da en yakın lokasyonda ekspertize yönlendirildim. Kredi kapaması dahil tüm işlemlerim bir gün içerisinde halledildi ve hiçbir sorun yaşamadan, şehir değiştirmeme gerek kalmadan aracımı kolaylıkla sattım. Hemen Sat Merkezi ekibine tüm destekleri için teşekkür ederim.

İbrahim Çankaya / Erzurum

Aracımı satmak için araştırma yaparken, hemen sat sistemine denk geldim. Tüm şehirlerden araç alımı gerçekleştirdiklerini görünce hemen başvuru yaptım. En yakın ekspertize yönlendirildim. Ekspertizden sonra satış sürecinde hiçbir problem yaşamadık, Erzurum’da anlaşmalı oldukları bayi noktasına yönlendirildim. İlk başlarda para transferi konusunda tereddütlerim olmasına rağmen, noterde satış süreci boyunca sürekli iletişim halinde kaldık ve her arayışımda kendilerine kolaylıkla ulaşabildim, söyledikleri gibi noter satışından hemen sonra para transferi gerçekleşti. Hangi şehirde olursanız olun hiç tereddüt etmeden Hemen Sat Merkezine aracınızı değerinde ve kolaylıkla satabilirsiniz.

Tolga Bozoğlu / İstanbul

Merhaba, internet sitesinden satış için başvurduğum andan itibaren, gidip görüşmenize kadar çok güzel bir şekilde ilgileniyorlar. İşlemlerinizi anlaşmaya varıldığı takdirde direkt yapabileceğiniz güvenli bir firma.

İlyas Güney/ İstanbul

Bir çok farklı firmadan aynı anda başvuru yaptım. Otomerkezi Hemen Sat Merkezi çağrı merkezinden hemen dönüş aldım. Genel merkeze yakın lokasyonda olduğum için merkeze davet edildim. Ben çayımı yudumlarken aracıma ekspertiz yapıldı ve yaklaşık iki saat içerisinde para transferi dahil tüm işlemlerimiz gerçekleşmiş oldu. Değerinde ve kolay satışın adresi Otomerkezi Hemen Sat Merkezi.

Mehmet Çoşkun / İstanbul

Aracımı bir an önce satmam gerekiyordu ve rehinli olduğu için zor bir satış sürecin olacağını biliyordum. Otomerkezi Hemen Sat Merkezi uygulamasından başvuru yaptım, müşteri hizmetleri tarafından kısa sürede tarafıma dönüş yapıldı. Araçta rehin olduğu için soru işaretlerim vardı, müşteri hizmetleri kredi kapama yapabileceklerini belirtti ve en yakın ekspertiz noktasına sonrasında da en yakın şubelerine yönlendirildim. Ekspertizden sonra nihai fiyatta anlaştık ve kredi kapaması yine kendileri tarafından yapıldı. Kalan tutar noter satışından hemen sonra hesabımdaydı, tahmin ettiğimden kolay ve sorunsuz bir süreç oldu benim için.

Yiğit Yıldız / İstanbul

Aracımı satmak üzere Hemen Sat Merkezi sistemi üzerinden başvurumu yaptım. Hemen Sat Merkezi çağrı merkezi kısa sürede tarafıma dönüş sağladı ve detayları görüştükten sonra en yakın ekspertiz noktasına yönlendirdi. Yaklaşık iki saat içerisinde para transferi dahil tüm işlemlerim bitmişti. Benim için kolay ve güvenilir bir satış süreci oldu. Hemen Sat Merkezi ekibine her türlü konuda destekleri için teşekkür ediyorum.